Çatalca Hurdacı

Çatalca hurdacı hizmeti kapsamında İstanbul Çatalca bölgesi için profesyonel destek sunan firmamız, kullanılmayan malzemeleri geri dönüşüme kazandırmak için çalışır. Bu sayede her yıl tonlarca ham madde geri dönüştürülerek hem çevreye hem de ekonomiye katkı sağlıyoruz. Özveriyle çalışan profesyonel ekibimiz hurdaları adresinize kadar gelip toplar ve adil bir fiyat politikası sunar. 

Müşterilerimizin elinde bulunan tüm atık ürünleri diledikleri adrese gelerek topluyoruz. Sunduğumuz bu hizmetle doğada çözünmesi zor olan atıl maddeleri tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Kendi nakliye araçlarımızla sağladığımız Çatalca hurdacı hizmetinde alanında uzman çalışanlarımız bulunmaktadır. Tüm hurda cinsleri hakkında bilgisi olan ekibimiz sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlamaya özen gösterir. 

Çatalca Hurdacı Hizmetinde Hangi Tür Hurdalar Alınır?

Çatalca hurdacı
Çatalca Hurdacı Hizmetinde Hangi Tür Hurdalar Alınır?

İstanbul içerisinde hizmet sunan firmamız yaptığı çalışmalarla bölgenin doğal dengesine katkıda bulunur. Üstelik sağladığımız faydalar yalnızca doğayı korumaktan ibaret değildir. Hurda alım işlemleri, ham madde üretimini azaltarak ekonomiye de yüksek oranda katkı sağlar. Bizler de hem daha iyi bir ekonomi hem de yaşanabilir çevre için hurda alım hizmeti sunuyoruz. Çatalca hurdacı hizmetiyle topladığımız hurdalardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Bakır
 • Alüminyum
 • Kablo
 • Demir
 • Kurşun
 • Sarı

Alımını gerçekleştirdiğimiz atıl maddeler yalnızca yukarıda verilenlerden ibaret değildir. İnşaat veya çeşitli endüstri atıklarını da toplayan firmamız sektördeki yeniliklere uygun olacak şekilde bu hizmeti sunar. Elinizdeki hurda çeşitleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çatalca Hurdacı Telefonu Nedir?

Çatalca hurdacı telefonu üzerinden bizlere ulaşarak sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetten faydalanmanız mümkün. İlgili telefon numarası üzerinden firmamızı arayarak ekibimizin adresinize yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bizimle iletişime geçerek hurdaların alımı dışında  fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz samimi bir yaklaşımla sorularınıza yanıt vererek sizlere birçok konuda yardımcı olacaktır. Telefon numaramızı ve firmamız hakkında diğer bilgileri İletişim sayfamızda bulabilirsiniz.

Telefonla bizlere ulaştığınız takdirde en gerçek yanıtları alabilmeniz açısından hurdalarınızın cinsini ve kilosunu belirtmeniz önemlidir. Bu sayede fiyat bilgisini daha doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp hattımız üzerinden hurdalarınızın fotoğrafını atarak durumunu görmemizi sağlayabilir, böylece daha sağlıklı bir ön fiyat alabilirsiniz. Ardından adresinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşarak hurdalarınızın alımını gerçekleştirir. 

Çatalca Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Çatalca Hurdacı
Çatalca Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Çatalca İstanbul’un büyük ilçelerinden biridir ve burada birçok mahalle bulunur. Bu bölgede hizmet sunan firmamız birçok mahalleye gelerek hurdaların güvenli bir şekilde toplanmasını sağlar. Çatalca hurdacı hizmetleri kapsamında alım yaptığımız bazı bölgeler şunlardır:

Akalan MahallesiBahşayiş MahallesiÇakıl Mahallesi
Fatih MahallesiGümüşpınar Mahallesiİhsaniye Mahallesi
Kabakça MahallesiOklalı MahallesiYalıköy Mahallesi
Atatürk MahallesiDağyenice MahallesiKalfa Mahallesi
Nakkaş MahallesiHallaçlı MahallesiGökçeali Mahallesi

Hurda alımı gerçekleştirdiğimiz mahalleler bunlarla sınırlı değildir. Kabakça, Yazlık, Karamandere, Elbasan, Belgrat ve İnceğiz mahallerinde oturan müşterilerimizin de hizmetimizden faydalanabilmesi mümkündür. Bu bölgede oturuyor ve hurdalarınızı satmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. 

Güncel Çatalca Hurdacı Fiyatları

Çatalca Hurdacı
Güncel Çatalca Hurdacı Fiyatları

Hurdaları en hızlı ve adil şekilde alma prensibine sahip firmamız Çatalca bölgesinde kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen tüm müşterilerimiz için adil fiyatlar sunuyoruz. Fiyatları belirlerken güncel hurda borsasını ve hurdalarınızın türünü göz önünde bulunduruyoruz.

Sizlere en gerçekçi ve yüksek fiyatları sunmak için uzman ekibimiz yardımıyla hurdalarınızın durumu, cinsi ve miktarına göre değerlendirme yapıyoruz. Bizim dışımızda hurda fiyatları üzerinde belirleyici olan bazı faktörler şu şekildedir:

 • Arz talep
 • Pazar koşulları
 • Maddenin miktarı
 • Cinsi
 • Alınacağı adres
 • Borsa durumu
 • İşlenebilirliği

Tüm bu faktörler dikkatli bir şekilde incelendikten sonra fiyat belirlemek için özenli bir şekilde hesaplama yapılır. Hesaplanan miktarı güvenilir bir şekilde tarafınıza ilettikten sonra aldığınız hizmetten %100 memnun olmanızı sağlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Hurda Alım Süreci Nasıl İşler?

Hurda alımı için belirttiğiniz adrese geldikten sonra hurdalarınız ayrıştırılır ve hassas kantarlarla ölçülür. Ardından alınan hurdalar geri dönüşüm tesislerine ulaştırılarak tekrar kullanılabilir hale gelmesi sağlanır.

Hurda Alımı Ne İşe Yarar?

Hurda alım hizmetiyle kullanılmayan atıl maddeler toplanarak tekrar kullanılabilir duruma getirilir. Bu sayede çevre kirlenmesinin önüne geçilir ve ekonomiye katkıda bulunulur.

Hurda Fiyatları Değişir Mi?

Hurda fiyatları güncel fiyatlara göre değişiklik gösterebilir. Ek olarak satmak istediğiniz hurdanın cinsi ve kilosu da fiyatı etkiler.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara