Gebze Hurdacı

Gebze hurdacı hizmetimizle doğal yaşamı korumak ve çevreyi çöplerden arındırarak geri dönüşüme katkıda bulunmak üzere hurdalarınızı toplamaktayız. Atık unsurların yeniden kullanıma hazır hale gelmesi için Gebze başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında çalışıyoruz. Siz de kullanmadığınız, atık hale gelmiş eşyalarınızı ekibimize teslim ederek ham madde tasarrufuna katkıda bulunabilirsiniz. Böylece doğa dostu yaklaşımınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.

Gebze hurdacı hizmetlerimiz kapsamında adresten alım ve nakit ödeme politikasıyla hareket etmekteyiz. Bu sayede zahmetsiz bir şekilde elinizdeki hurdaların satışını yapabilir, hemen ödemenizi alarak kazanç elde edebilirsiniz.

Gebze Hurdacı Sitesi

Gebze hurdacı
Gebze Hurdacı Sitesi

Gebze hurdacı sitesi, bölgedeki hurdacı ihtiyaçlarının karşılanmasında merkezi bir rol oynar. CMS Hurda olarak firmamız da bölgedeki en aktif hurdacılardan biridir. Faaliyetlerimizden yararlanarak hurda eşyalarınızı kolaylıkla üretim süreçlerine dahil edebilirsiniz. Ekibimize teslim edebileceğiniz başlıca hurda türleri şunlardır:

  • Metal: Hava, toprak ve su kaynaklarına büyük oranda zarar veren metal atıkları geri dönüşüme kazandırılması çevre ve insan sağlığı açısından önemlidir. Bu noktada CMS Hurda olarak metal atıkların alımını yapmaktayız.
  • Bakır: Bakır malzemelerin kullanıldığı birçok atık ürün çöpe gitmek yerine geri dönüşüme kazandırılmalıdır. Bu maddelerin geri dönüşüm sürecine kazandırılması tıpkı metal atıklar gibi insan sağlığının korunması açısından oldukça önemlidir.
  • Pirinç: Birçok eşyanın içinde yer alan ile bütünleşen materyal atıkların geri dönüşüme kazandırılması hem tasarruf bakımından hem de çevrenin korunması noktasında önemli bir adımdır.
  • Alüminyum: Günümüzde evinizde bulunan birçok malzemede kullanılan alüminyum atıklar, farklı ürünlerde de karşınıza çıkar. Alüminyum ürünlerin üretimi demi ve çelik gibi ürünlerin üretimine göre daha fazla enerji ister. Geri dönüşüm sektörüne büyük bir enerji kazandıran alüminyum atıklar, yeni ürünlerin üretilmesi noktasında da oldukça önemli bir role sahiptir.

Gebze hurdacı hizmetimizi tercih eden müşterilerimiz için topladığımız bu ham maddeler geri dönüşüm merkezlerine ileterek yeniden ülkemiz endüstrisine kazandırıyoruz.

CMS Hurda olarak müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Bu süreçte hurdalarınızın adresinizden alımı, ayrıştırılması, geri dönüşüm tesislerine iletilmesi gibi tüm süreçlerde etkin rol oynamaktayız. Hızlı, güvenilir ve yüksek fiyatlı bir hizmetle hurdalarınızı elden çıkarmak için ekibimize güvenebilirsiniz.

Gebze Hurdacı Firmaları

Gebze hurdacı
Gebze Hurdacı Firmaları

Çevrenin korunması ve atık malzemelerin yönetimi açısından oldukça faydalı olan Gebze hurdacı hizmetimiz malzemelerin geri dönüşüm tesislerine ulaştırılması, işlenmesi ve üretime katılması gibi aşamaların tümünde aktiftir. CMS Hurda olarak Gebze bölgesinde görev alan ekip arkadaşlarımız sayesinde hurdalarınızı adresinizden alıyor ve ayrıştırarak yeniden kullanılabilir hale getiriyoruz.

Gebze Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Türkiye’nin birçok bölgesinde olduğu gibi Gebze sınırları içerisinde de farklı noktalarda hizmet veriyoruz. Gebze hurdacı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeniz ve adres bilgilerinizi paylaşmanız yeterlidir. Bölgede hizmet verdiğimiz mahalleleri aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

Adem YavuzAhatlıArapçeşme Balçık Barış
BeylikbağıCumaköyCumhuriyet ElbizliDenizli
Duraklı Eskihisar  Gaziler Güzeller Hacıhalil 
Hatipler  Hürriyet İnönüİstasyon  Kadıllı 
Kargalı  Kirazpınar  Köşklü Çeşme  Mevlana  Mimar Sinan  
Mollafenari Muallimköy Mudarlı Mustafapaşa Osman Yılmaz 
OvacıkPelitliSultan Orhan TatlıkuyuTavşanlı 
TepemanayırUlus Yağcılar Yavuz Selim Yenikent 

CMS Hurda ile bu bölgelerde kısa süre içerisinde profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Gebze yakınlarındaki diğer bölgeler için de bizimle iletişim kurabilir, ekibimizin en kısa sürede hurdalarınızı alması için talep oluşturabilirsiniz. Ayrıca hurdalarınızı kendiniz getirecekseniz İletişim adresimizde yer alan adresimize teslim etmeniz de mümkündür.

Gebze Hurdacı Fiyatları

Gebze Hurdacı
Gebze Hurdacı Fiyatları

Gebze hurdacı fiyatları güncel olarak değişiklik gösterir. Hurda borsası son derece hareketli olduğu için fiyatların belirlenmesi çoğu zaman günlük bir süreçtir. Arz-talep, döviz kuru ve ham madde ihtiyacı gibi faktörler hurda fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. En güncel Gebze hurdacı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. CMS Hurda olarak müşterilerimize en iyi hurdacılık hizmetini tavan fiyatlarla sunmaya özen gösteriyoruz.

Hurda Türü Fiyat (₺ / Kg) 
Soyma Bakır 210,00 ₺
Lama Bakır Hurda 208,00 ₺
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 200,00 ₺
% 98 Külçe Bakır 199,00 ₺
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 201,00 ₺
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 148,00 ₺
Hurda Bakır 202,00 ₺
Hurda Yanık Bakır Boru 201,00 ₺
Çatı Bakırı Hurda 210,00 ₺
Hurda Bakır Talaş 197,00 ₺

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Metal Türlerinizi Size Nasıl Ulaştırabilirim?

CMS Hurda olarak atık eşyalarını bize getiremeyen müşterilerimize nakliyat ayrıcalığı sunuyoruz. Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz ve adres bilgilerinizi tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Eğer hurdalarınızı kendiniz teslim etmeyi planlıyorsanız İletişim sayfamızda yer alan adres bilgilerine göz atarak merkezimize getirebilirsiniz.

Hangi Hurda Atıkları İçin Hizmet Veriyorsunuz?

CMS Hurda olarak metal, bakır, alüminyum ve pirinç gibi birçok ürün atığı için hizmet veriyoruz. Bu ürünlerin geri dönüşüme kazandırılması için etkin rol oynuyor hem müşterilerimize kazandırıyor hem çevrenin korunması için uğraşıyoruz. Saydığımız hurda türleri dışında da bilgi almak için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Hurda Malzemelerin Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Nakit ödeme gerçekleştirdiğimiz hurda malzemelerin fiyatları, ekip arkadaşlarımızın incelemesi sonucunda tür, miktar ve kaliteye faktörleri göz önünde bulundurularak hesaplanır. Ayrıca güncel hurda piyasası ve arz-talep dengesi de hurda fiyatları üzerinde son derece etkilidir. CMS Hurda olarak Gebze hurdacı hizmetlerimizde müşterilerimizden tavan fiyatlardan alım yapmaktayız. Elinizdeki hurdaları yüksek fiyatlarla satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara